Invitatii pe orice tracker

Invitatii pe orice tracker

iplay supertorrent filelist revtt TL ....Si altele....

AcasaPortalCalendarFAQInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola

Distribuiţi | 

REGULI

In jos 
AutorMesaj
mihaiavrig
Admin

Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 25
Localizare : Avrig

MesajSubiect: REGULI   Lun Aug 24, 2009 3:37 am

Reguli pentru mesajele scrise în topic-ul echipei al cărei fan NU sunteţi:

1. Este INTERZISĂ exprimarea urii, ironiei, ostilităţii, a insultelor, etc., care ar putea provoca fanii respectivi.
2. Este PERMISĂ DOAR critica pozitivă, constructivă, care relevă realitatea şi care sub nicio formă nu ar provoca participanţii la forum.
3. Criticaţi jucătorii, antrenorul, punctele slabe ale echipei, dar NU echipa în ansamblu. Orice critică trebuie argumentată.
4. Este INTERZISĂ luarea în batjocură, afişarea diverselor pronosticuri neargumentate/ironice în detrimentul echipei respective.
5. Daţi dovadă de respect reciproc! Rivalitatea între echipe nu trebuie să conducă la prezenţa unor dialoguri negative şi murdare.
6. Nu vă lăsaţi provocaţi! Dacă veţi răspunde cu aceeaşi monedă persoanei care v-a provocat, ambii veţi primi aceeaşi pedeapsă.
7. În cazul în care aţi sesizat o careva încălcare de mai sus, fie comunicaţi administraţiei despre acest lucru, fie ignoraţi acel mesaj/provocare/insultă pînă în momentul în care va fi sesizat de către administraţie.

Referitor la dialogul între fanii aceleiaşi echipe: fiţi amabili! este interzisă orice tip de dezbatere (certuri, concursuri/dialoguri gen "Cine e cel mai mare suporter", etc.) ce nu are tangenţă cu formaţia în cauză. ©️ TMD

Referitor la topicurile individuale: Se va permite un numar limitat de astfel de topicuri. Încălcarea oricărei reguli de mai sus va duce la warning, respectiv ban, fără drept de apel.

Respectaţi-vă.

Update! - Cine vrea să deschidă un topic individual, trebuie mai întâi să aibă permisiunea mea, să-mi demonstreze că va avea grijă de topic, că va raporta neregulile şi că este, într-adevăr, fan al acelei echipe!

* 1 singur topic / user / echipă.

PS. Îmi rezerv dreptul de a nu accepta crearea unor topicuri din motivul popularităţii mici în rândul userilor filelist a echipei.[/color]
Sus In jos
http://tequila-torrent.forumz.ro

REGULI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Invitatii pe orice tracker :: Entertainment :: Sport-
Mergi direct la: